BİLGİN BETON

FİRMA TANITIMI

BİLGİN Beton San. Ve Tic. A.Ş. 19.09.2000 tarihinde Marmaris’te kurulmuştur. Firmamızın faaliyet konusu; Hazır beton üretim ve satışının gerçekleşmesidir. Firma bünyesinde 5 adet hazır beton santrali ve 3 ad agrega üretim tesisi bulunmaktadır.

•Marmaris tesisi: Firmamızın merkez ofisi buradadır. Bu tesiste hazır beton üretiminin yanısıra Bilgin İnş.Mad.San.Tic.A.Ş. tarafından beton parke taşı, beton bordür taşı, beton alt yapı elemanlarının üretim ve satışı yapılmaktadır. Tesis bünyesinde, 90 m3/saat beton kapasiteli 1 adet beton santrali bulunmaktadır. Diğer tesislerimiz:

• Muğla tesisi: 60 m3/saat kapasiteli 1 adet beton santrali;

• Datça tesisi: 110 m3/saat kapasiteli 1 adet beton santrali;

• Fethiye tesisi: 110 m3/saat kapasiteli 1 adet beton santrali ;

• Namnam tesisi: 60 m3/saat kapasiteli 1 adet beton santrali ile kaliteli üretim ve hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Toplam hazır beton üretim kapasitesi 545.000 ton/yıl dır.

Muğla, Datça, Namnam tesisindeki agrega üretim ocaklarının yapımı tamamlanmış olup 2007 yılı içerisinde faaliyete geçmesi planlanmaktadır

Firmamız hazır beton ile ilgili TSE-EN 206, imalata yeterlilik ve hazır beton kalite güvence sistemi uygunluk belgelerine sahiptir.